Lajme

Valon Syla u bën një pyetje mërgimtarëve rreth atleteve

Gazetari dhe opinionisti, Valon Syla, ka shkruar sot përsëri rreth mërgimtarëve, tashmë kur këta të fundit kanë filluar të vijnë me të madhe në Kosovë për pushime, shkruan Gazeta Metro.

Syla në një shkrim në Facebook, me shaka ka ngacmuar diasporën rreth ngjyrës së patiakve, duke i pyetur se a kanë patika të tjera, përveç të bardhave.

‘Ku jeni Diaspora, a zbon me pas tjera patika ju, a veç të bardha…”, ka shkruar Syla.

Ai njihet për qasjen e tij ndaj një pjese të diasporës dhe komentet që i bën në drejtim të tyre.

Më poshtë keni postimin e plotë të tij.

Postime të ngjajshme
Lajme

Mbytet një pushues në plazhin e Shëngjinit

Lajme

Këto janë rastet e reja me Covid-19 në Kosovë

Lajme

S’keni parë gjë akoma, java që vjen pritet të jetë përvëluese

Lajme

Ofertë në Itali: shtëpi në bregdet, çmimi vetëm 1 euro