Sport

Valon Berisha publikon pamje të rënda të këmbës pas lëndimit

Mesfushori i kombëtares së Kosovës, Valon Berisha, ka luajtur vetëm 8 minuta në takimin që Reimsi e humbi në udhëtim te Lilli me rezultat 2-1.

Berisha u lëndua rënd në minutën e 8’ të ndeshjes dhe u detyrua ta lerë fushën e lojës, pasi nuk ishte në gjendje të vazhdonte.

Minuta me parë përmes instastory, futbollisti kosovar ka publikuar pamje pas lëndimit të këmbës.

Me poshtë keni foton e publikuar në instagram nga Berisha, ku premton se do të rikthehet edhe më i fortë.

Postime të ngjajshme
Sport

Prishtina 1-2 Llapi, golat dhe rastet nga ndeshja e zhvilluar sot në ''Fadil Vokrri''

Sport

Golashënuesit më të mirë pas fazës së parë në Superligë

Sport

Broja bën heroin, sulmuesi shqiptar ia siguron fitoren e parë Southamptonit

Sport

Faza e dytë starton në mesjavë, vëmendja në Gjilan!