Sport

Valon Berisha bëhet me super vetur luksoze

Mesfushori shqiptar, Valon Berisha është bërë më veturë të rë të tipit, Lamborghini, shkruan Insporti.

Berisha ka postuar video dhe fotografi të veturës luksoze në rrjetin e tij social, Instagram.

Teksa, sipër videos shkroi: “Zyrtarisht në dashuri”

Ja fotografitë më poshtë:

Postime të ngjajshme
Sport

Napoli mposht bindshëm Bayernin në kuadër të miqësoreve para-sezonale

Sport

Liverpool gati kontrata e reja për 6 yjet e tyre, disa nuk janë në listë

Sport

Zyrtare: Rahoveci prezanton përforcimin e ri i cili vjen nga Llapi

Sport

Zyrtare: Futbollisti shqiptar largohet nga Prishtina