Show Bizz

Vallëzim erotik në mes të emisionit shqiptar (Video)

Serena dhe Arjoni kanë qenë të ftuar sonte në emisionin Express Rozë.

E derisa ata në intervistën e gjatë treguar për shumë gjëra, sidomos për kohën sa ishin në “Përputhen”, krejt në fund ata kanë bërë edhe një vallëzim erotik.

Derisa nuk jemi mësuar me vallëzime të tilla, ky vallëzim është njëri prej më eksplicitëve që do të shihni.

Videon mund ta shihni vetëm duke e konfirmuar moshën tuaj, pra mbi 18 vjeç.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Kjo është maturantja më e bukur e vitit 2021

LajmeShow Bizz

“S’keni dashuri të sinqertë”, Adriana i kthehet fanses që e paragjykoi për lidhjen

Show Bizz

Vajza e Lutës bënë gjestin e pa hijeshim në komunikacion

Show Bizz

“Nora nuk di të flasë”, këngëtarja e injoron moderatorin shqiptar