Show Bizz

Valle, tupana e këngë shqipe, Bebe Rexha befason nënën për ditëlindje

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha ka dje ka festuar ditëlindje e saj të 30-të.

E për këtë ditë speciale, ajo e ka festuar në mënyrën më të mirë të mundshme e rrethuar nga familja e saj dhe miqtë më të afërt, shkruan Indeksonline.

Në festën e saj nuk kanë munguar as tradita shqiptare.

Me një befasi të këndshme, në skenën ku ajo po performonte u ngjitën babai, nëna dhe vëllai i saj për ta surprizuar këngëtare.

Ndërsa, një ditë pas ditëlindjes së saj, feston ditëlindjen edhe e ëma e Bebes, të cilës ajo ia dhuroj një veturë super luksoze.

Pas gjithë surprizave, Bebe së bashku me të pranishmit festuan me këngë shqipe, valle e tupana në mes të rrugëve të qytetit të New York-ut.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto