Show Bizz

Vali Corleone tregon se ku e ka origjinën koronavirusi

King Valentino Corleone është liruar para disa ditësh nga paraburgimi dhe në një intervistë ekskluzive për “Express Rozë”, ka shpalosur shumë gjëra rreth jetës së tij private.

Në vendin tonë janë bërë më shumë se një vit që nga rasti i parë me koronavirus dhe që nga atëherë janë shënuar 102.519 raste me COVID-19, e që Vali tregoi origjinën e virusit.

Përgjigjen e plotë për origjinën e koronavirusit mund ta ndiqni në videon e mëposhtme nga minuta 9:40.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Elita Rudi përfundon në spital, me pamje jo të mira zbulon gjendjen e saj shëndetësore

LajmeShow Bizz

Motra e Vjosa Osmanit ‘çmend’ rrjetin me bikine

Show Bizz

Tentoi t’i merrte të dashurën, Sarën?! Atdheu tha se i ka vënë vizën, Andi i përgjigjet në emision

LajmeShow Bizz

Adriana Matoshi tenton ta puthë në buzë shoqen e ngushtë