Show Bizz

Vajza e Paul Walker kujton aktori me një dedikim prekës

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Janë bërë gjashtë vite nga vdekja e aktorit, Paul Walker dhe vajza e tij, Meadow, vazhdon ende ta kujtoj të atin.

20 vjeçarja ka publikuar së fundmi në ‘Instagram’ një foto të rrallë të aktorit të ndjerë, për të treguar për mungesën që ndjenë për të.

“Duke menduar për ty”, ishte mbishkrimi që ajo bëri mbi foton ku shihet ish-ylli i “Fast and Furious”.

Kujtojmë që Meadow është vajza dhe fëmija i vetëm i aktorit të njohur nga lidhja e tij me Rebecca Soteros./Indeksonline/

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto