Show Bizz

Vajza e Lutës tregon linjat trupore në plazh

Kënga Haziri po shijon rrezet e diellit.

Ajo bashkë me shoqërinë e saj kanë zgjedhur Durrësin për pushime, shkruan “Kosovarja”.

Ndërkohë që nuk munguan imazhet joshëse të Këngës.

Së fundmi ajo solli një imazh me bikini të zeza, duke marrë vëmendje me linjat e bollshme trupore.

Shikojeni.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

“Nora nuk di të flasë”, këngëtarja e injoron moderatorin shqiptar

Show Bizz

Mevlani dhe Antonela shihen së bashku dorë për dore

Show Bizz

Këngëtari kosovar takohet me Rihannën

LajmeShow Bizz

Është shumë vite më i ri se Adriana, por sa vjet mbushi sot i dashuri i deputetes