Show Bizz

Vajza e Lutës publikon një foto nga shtrati

Kënga Haziri ka bërë paraqitjen e radhës në rrjetet sociale.

E bija e të parit të Gjilanit, ka pozuar nga shtrati derisa ka bërë me dije po argëtohet në mënyrën më të mirë të mundshme.

Vlen të përmendim faktin se Kënga jo rrallë herë publikon fotografi nga më të ndryshmet dhe jo rastësisht merr vëmendjen e të tjerve.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Mevlani dhe Antonela shihen së bashku dorë për dore

Show Bizz

Këngëtari kosovar takohet me Rihannën

LajmeShow Bizz

Është shumë vite më i ri se Adriana, por sa vjet mbushi sot i dashuri i deputetes

Show Bizz

Nora e ‘thumbon’ Robertin