Show Bizz

Vajza e ‘lazdruar’ e Lutfi Hazirit, publikon foto joshëse nga shtrati (FOTO)

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Lotina është vajza e Kryetarit të Gjilanit, Lutfi Haziri.

Ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive, ndërsa kohët e fundit është bërë pjesë e mediave për shkak të takimieve që kishte me djalin e Presidentit të Kosovës, Endrit Thaçin.

Tashmë Lotina, e njohur për publikun, ka një numër të konsiderueshëm të ndjekësve në rrjetet sociale.

Ajo jo rrallëherë shfaqet me poza atraktive, ndërsa së fundmi ka publikuar një foto në të cilën shihet e shtrirë në shtrat, me bluzën pak të ngritur.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto