Lajme

Vajza e ish-deputetes tregon si e “ngucnin” djemtë e partive tjera

Bukuroshja e njohur e Instagramit, Ada Deda, ka qënë ka treguar si e kanë nga.cmuar djemtë e socialistëve.

Vajza e ish-deputetes së PD, thotë:

‘Ngac.mime ka plotë.

Por s’dua të përmend emra duke qenë se shumica kanë krijuar familje.

Më kanë ngacmuar në rrjetet sociale, madje njëri më shkruante, më pas më bëri bllok 3 vjet, sepse kishte të dashurën xheloze.

Kur u ndanë më zhbllokoi dhe filloi sërish’

Postime të ngjajshme
Lajme

Bill Gates parashikon se kur do të ndodhë pandemia e ardhshme

Lajme

Komisioni për Punë të Jashtme dhe Diasporë mban mbledhje

Lajme

Sot mbahet seanca plenare e Kuvendit të Kosovës

Lajme

Parashikimi i motit në Kosovë