Show Bizz

Vajza e Berat Buzhales mbushi 18 vite, kaq e bukur është bërë

Jeta private e gazetarit Berat Buzhala, nuk është që komentohet shumë nëpër media.

Ish deputeti nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës, ka vendosur të mos merrët më me politik duke iu përkushtuar profesionit të tij gazetaresk, shkruan “InfoKosova”.

Lea, vajza e madhe e gazetarit Berat Buzhala të shtunën mbushi 18 vite, ku babai i saj i bëri urimin më të mirë.

“Lea i ka mbushe 18 vjet, derisa unë po vazhdoj tash e një kohë me qëndrua edhe më tutje në të 30’tat.

Gati si shoqe jemi.

Pritjet e mia për të janë maksimale, mirëpo jam shume i kënaqur që kjo me mbërri me qenë njeri i mirë, modeste, funny, me i deshtë familjen”, shkruan ndër të tjera Buzhala.

Kujtojm se Buzhala është i martuar dhe baba i katër fëmijëve (tri vajza dhe 1 djalë).

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Njihuni me Bahrijen-motrën e Mihrijes dhe Lorës

Show Bizz

Kjo është maturantja më e bukur e vitit 2021

LajmeShow Bizz

“S’keni dashuri të sinqertë”, Adriana i kthehet fanses që e paragjykoi për lidhjen

Show Bizz

Vajza e Lutës bënë gjestin e pa hijeshim në komunikacion