Show Bizz

Ushtarët francez s’mund t’i mbajnë sytë larg Melania Trumpit

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Melania Trump kishte shoqëruar Donald Trumpin në samitin ‘G7’ në Francë.

Dy ushtarë francezë nuk mund të mbanin sytë larg Melania Trump kur ajo mbërriti bashkë me presidentin amerikan për të marrë pjesë në samitin ‘G7’ që mbahet në Francë, transmeton lajmi.net.

Zonja e parë dukej përsëri mahnitëse, me fustanin e ‘Calvin Klein’ prej 650 dollarësh dhe mbi taket ‘Louboutin’ ish modelja arriti të ‘rrëmbej’ vëmendjen e dy ushtarëve.

Një fotograf kapi momentin kur dy ushtarë pavarësisht se kishin drejtuar armët nga qielli, sytë i kishin kthyer nga zonja e parë. /Lajmi.net/

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto