Show Bizz

“Ushqim kinez”, projekti i ri muzikor nga Shaolin Gang -VIDEO

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Shaolin Gang kanë publikuar këngën e re.

Shaolin Gang kanë lansuar projektin e tyre më të ri muzikor me titull “Ushqim Kinez”, shkruan lajmi.net.

Kësaj radhe, dyshja këngën e sollën vetëm në versionin audio, ndërsa për tekstin e saj u kujdesën vetë Blunt dhe Real.

Për muzikën u kujdes Benihana Boy, kurse Mix/Masterin, Florent Boshnjaku.

Më poshtë mund ta dëgjoni “Ushqim Kinez”, kënga më e re nga Blunt dhe Real, të cilët i njohim si Shaolin Gang.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto