Sport

United i bën presion yllit të ekipit të pranojë ofertën e Fenerbahces

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Manchester United nuk ka dëshirë ta ketë më në ekip Marcos Rojo-n.

Argjentinasi ka dalë i tepërt pas blerjes rekord të Harry Maguire dhe për shkak të qendërmbrojtësve të tjerë që janë të pranishëm në ekip.

Sipas “Sunday Times”, “Djajtë e Kuq” po i bëjnë presion lojtarit për ta bindur të pranojë ofertën e Fenerbahce-s, që kërkon ta marrë me formulën e huazimit.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv