Sport

Ulpiana nxjerrë në shitje biletat vjetore – ja sa duhet të paguani për t’i ndjekur 20 ndeshje të tyre si vendas

Ulpiana është rikthyer në Superligë këtë edicion, pas disa viteve mungesë.

Megjithatë deri më tani, skuadra nga Lipjani të gjitha ndeshjet i kanë luajtur jashtë shtëpisë së tyre, shkaku i renovimit të stadiumit.

Bardhekaltërtit kanë nxjerrë në shitje biletat vjetore, ku pritet t’i zhvillojnë 20 ndeshje si vendas, 18 në Superligë dhe dy të tjera në garat e Kupës së Kosovës.

Megjithatë për 20 ndeshje, si vendas, bileta vjetore kushton 100 euro, derisa ajo VIP kushton hiq më pak se 500 euro.

https://www.facebook.com/kfulpiana1926/posts/2100350736786940

Postime të ngjajshme
Sport

Obërtinca jep dorëheqje, Fushë Kosova emëron trajnerin e ri

Sport

Nga Muriqi, Rrahmani, Hysaj dhe Gjimshiti, zbulohen pagat e futbollistëve shqiptarë në Serie A

Sport

Ndeshje tejet interesante zhvillohen në xhiron e 10-të të Ligës së Parë, këto janë delegimet e plota të gjyqtarëve

Sport

Delegohen gjyqtarët për xhiron e 11-të në Superligën e Kosovës