Sport

Ulpiana nuk ndalet, tjetër transfer nga Shqipëria u bashkohet lipjanasve

Vazhdon të ‘bombardojë’ skuadra e Ulpianës.

Lipjanasit vazhdojnë të përforcohen dhe prej kohësh kishin mbyllur disa marrëveshje.

Tani është koha e zyrtarizimeve. Eglentin Gjoni është një prej goditjeve të bardhekaltërtve, që i bëjnë dhuratë trajnerit Tetova.

28-vjeçari së fundmi ishte pjesë e Drenicës, ndërkohë që ka një karrierë shumë të pasur në futbollin shqiptar, teksa është aktivizuar me shumë skuadra si Laçi, Kamza, Llapi dhe Drenica

Kujtojmë që më herët Ulpianës së Edlir Tetovës, i’u bashkuan edhe futbollistët si Shkalla, Rezi, Mustafa, Santos dhe Iran.

Postime të ngjajshme
Sport

Gjilani në bisedime të avancuara me futbollistin e njohur, pritet vetëm edhe firma

Sport

Drita shpërthen ‘bombën’, zyrtarizon transferimin e radhes

Sport

Munishi e uron emërimin e Begollit si trajneri i Vëllaznimit

Sport

Ja në sa ora do të parakalojnë në sheshin “Nënta Tereza” xhudistet kosovare