Sport

Uellsi – Shqipëria, mbyllet me këtë rezultat

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes miqësore ndërmjet Uellsit dhe Shqipërisë.

Një lojë disi e balancuar brenda kësaj pjese u zhvillua ndërmjet të dy skuadrave, me disa raste të pakta shënimi, përcjellë KosovaPress.

Nga radhët e kuqezinjëve janë ndëshkuar me kartonë te verdhe Ismajli dhe Manaj.

Postime të ngjajshme
Sport

Rashica në Premierligë, vjen reagimi i Munishit

Sport

Prezantimi i veçantë i Milot Rashicës te Norwichi me flamur të Kosovës

Sport

Zbulohet shuma e transferimit të Rashicës në Premierligë, kjo është shuma që përfiton ish-klubi i tij, Vushtrria

Sport

Mesazhi emocional i Rashicës drejtuar tifozëve të Werder Bremenit pas transferimit në Premierligë