Sport

UEFA i ndryshon lokacionin edhe ndeshjes Arsenal – Benfica, ja ku do të zhvillohet

UEFA ia ka ndërruar lokacionin ndeshjes ndërmjet Arsenalit dhe Benficas

Në komunikatën e UEFA-së shkruhet se ndeshja e dytë mes klubit anglez dhe atij portugez do të zhvillohet në Greqi në stadiumin e Olumpiacosit dhe jo në ‘Emirates’.

As takimi i parë Benfica-Arsenal, nuk do të luhet në shtëpinë e klubit portugez. Takimi më 18 shkurt, do të zhvillohet në stadiumin e Romës.

Postime të ngjajshme
Sport

“Ferizaj ka mbetur në mëshirën e Zotit dhe shumë afër shuarjës”

Sport

Sopi i kundërpërgjigjet fuqishëm Abedin Zekës, sqaron situatën e Traores

Sport

Agim Sopi transferon edhe një ish lojtar të Trepçës ’89 në Suedi, flet presidenti Abedin Zeka

Sport

Munishi i emocionuar nga Suharekasit