Sport

U vlerësua me notën 10, reagon Zhegrova

ërfaqësuesi i Kosovës, Edon Zhegrova e shënoi golin e parë të sezonit në ligën elitare zvicerane dhe i dhuroi edhe dy asiste në ndeshjen e mbrëmshme ndaj Sionit.

Pas ndeshjes, 22-vjeçari shkroi në Instagram: “Çfarë ndeshje madhështore sot”. Ai e postoi një video të golit të vet.

Pas paraqitjes fantastike, Zhegrova nga SofaScore u vlerësua me notën maksimale, 10.

Postime të ngjajshme
Sport

Real Madridi pa pesë futbollistë të rëndësishëm ndaj Valencias

Sport

Drenica, liderja e re e Superligës: Tahir Lushtaku synon daljen në garat evropiane me skuadrën nga Skënderaj

Sport

Eksperti britanik inspektoi fushën e stadiumit “Fadil Vokrri”

Sport

Tetë pjesëmarrës nga Kosova do të vijojnë kursin evropian për administratorë sporti