Sport

U transferua në Superligë gjatë janarit, futbollisti futet në fushë me makinë

Ardit Nika sot duket sa ka prituar të ecë.

Portieri i ri i Prishtinës që nënshkroi me skuadrën vetëm në muajin e kaluar ka publikuar një video ku shihet se është afër fushës stërvitore të skuadrës teksa po qëndron në makinë, shkruan Gazeta Olle.

Nika ishte njeriu i finales së Superkupës kundër Dritës, aty ku dhuroi një performancë kualitative dhe shkëlqeu.

“Gardiani” i ri ka gjasa të paraqitet edhe në takimin e Superkupës së Kosovës kundër Dritës.

Postime të ngjajshme
Sport

Ndeshjet e javës së 16-të në Grupin B të Ligës së Parë, Flamurtari - Ferizaj ndeshja kryesore

Sport

Llapi thumbon Ballkanin para përballjes në kampionat

Sport

Luhet në tri ditë të ndryshme, orari i xhiros së 22-të në Superligë

Sport

Munishi tregon se pse Prishtina e mposhti Dritën