Show Bizz

U tha se po ndahen, Marina poston foton provokuese në prehër të Getit duke zbuluar të brendshmet

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Marina Vjollca ka postuar një fotografi me bashkëshortin e saj.

Gjithçka duket se është mirë mes Marinës dhe Getit, pas raportimeve se martesa e çiftit është në krizë dhe se ata shumë shpejtë do të divorcohen.

Tani dyshja vjen me një fotografi ku Marina shihet në prehrin e Getoarit, në një fustan të gjelbër që i zbulon gjithë këmbën dhe jo vetë.

Në foto vërehet se Marina shfaqë paksa edhe të brendshmet, ndërsa dyshja shfaqen si një super-çift, shkruan Gazeta Express.

Marina thjesht ka postuar fotografinë me dy zemra me ngjyra, ose shpjeguar ndonjë gjë, duke shuar kështu fjalët se ata po ndahen.

Gjatë këtyre dy javëve, ne mdia kanë qarkulluar lajmet se martesa e tyre ka probleme.

Kjo për shkak se, sipas shkrimeve, Geti është shumë xheloz dhe ka pasur mos kuptime mes tyre për punën e re që Marina ka marrë, si prezantuese e një emisioni të ri në Televizionin Klan./Gazeta Express/

rett

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto