Show Bizz

U raportua se kishte shkuar në pushime, zbulohet arsyeja e vërtetë e qëndrimit të Taynës në New York

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Këngëtarja e njohur Tayna ka kohë që merr gjithë vëmendjen me projektet e saj muzikore.

Ajo me këngët e saj ka arritur të marrë miliona shikime në kanalin Youtube, dhe agjenta e saj këtë vit ka qenë mjaft e ngjeshur me koncerte nëpër vende të ndryshme.

Së fundmi Tayna është paraqitur nga New York-u, duke u komentuar për paraqitjet e saj dhe arsyen se pse ka vendosur të shkoj atje.

View this post on Instagram

Hot girl summer just started for me

A post shared by Tayna (@tayna) on

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto