Sport

U raportua se ka pranuar të luajë për Kosovën, talenti kosovar përfundon në listën e Zvicrës

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Ditë më parë u raportua se ish-futbollisti i Juventusit, Andi Zeqiri ka pranuar të luajë për Përfaqësuesen e Kosovës.

Zeqiri i cili momentalisht luan te Lausanne Sport, duket se nuk do t’i bashkohet Kosovës, të paktën në këtë kohë.

Së fundmi, Federata e Futbollit të Zvicrës ka publikuar listën e futbollistëve të ftuar të helvetikëve për grupmoshën U-21.

Në këtë listë figuron edhe emri i Andi Zeqirit.

Përveç Zeqirit, në listë janë edhe dy futbollistët e kërkuar nga Kosova: Toni Domgjoni dhe Bastien Toma.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv