Show Bizz

U publikua lajmi se ka pësuar sulm, reagon Ermal Fejzullahu

Shpesh herë VIP – të e estradës bëhen pjesë e lajmeve të rreme.

Së fundi, një gjë e tillë është shkruar për këngëtarin, Ermal Fejzullahu, shkruan “Kosovarja”.

Në disa portale u publikua lajmi se artisti ka pësuar një sulm të rëndë, lajm të cilit i ka reaguar Fejzullahu.

Ai e ka postuar në InstaStory lajmin nga një media e shkruar ku i revultuar ka reaguar duke treguar se shëndet i tij është shumë mirë.

“Nuk e di si nuk iu vjen turp portaleve të tilla. Turpi i botës. Jam shëndoshë e mirë faleminderit Zotit dhe nuk kam asnjë problem me shëndetin. Kjo është turp”, ka shkruar ai.

Ndryshe, më parë janë bërë lajme të tilla për shkaqe të përfitimeve të ndryshme që nuk dihen.

Related posts
Show Bizz

Çfarë bënte Beatrix Ramosaj para se të hynte në “Big Brother VIP”?

Show Bizz

Semi mori ‘hak’ ndaj Donaldit, Romeo ia kthen me të njëjtën monedhë këngëtares

LajmeShow Bizz

“Unë u ktheva”, postimi prekës i Adriana Matoshit pas operimit

Show Bizz

Beatrix takohet me Romeon, ky është reagimi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *