Lajme

“U përjashtua nga provimi për shkak se kopjoi” – reagon Vigan Qorrolli

Vigan Qorolli ka reaguar pas raportimeve të sotme në disa media se vite më parë është përjashtuar nga provimi i jurispodencës për arsye se ishte kapur me telefon gjatë provimit.

Qorrolli ka shkruar në profilin e tij se ndaj tij po bëhet fushatë sistematike, derisa ka demantuar lajmin se dikur ishte zënë me telefon duke kopjuar në provim.

“Fushata linçuese me tekste të njëjta, por me vetëm ndërrim fotosh (siç!) e ndërmarrë prej tyre me sponsorim politik — duhet të lexohet dhe kuptohet vetëm si përpjekje prej vdekatarësh”, ka thënë ai.

Postime të ngjajshme
Lajme

Ky është personi që mbeti i vdekur sot në Gjilan

Lajme

Britania e Madhe del me qëndrim zyrtar për dialogun Kosovë-Serbi

Lajme

Inatoc e Pidiq: 6 emra të pazakontë të fshatrave të Gjilanit

Lajme

Vlora Çitaku tregon nëse do të garojë për kryetare të PDK-së