Show Bizz

U përfol për krizë në lidhjen e tyre, ja çfarë bënë Loredana dhe Mozzik

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Loredana dhe Mozzik këto ditë kanë qenë temë kryesore e medieve rozë.

Në shtypin rozë kanë qarkulluar thashetheme se Loredana dhe Mozzik po kalojnë një krizë në lidhje, e cila po i çon drejt ndarjes, shkruan lajmi.net.

Por, derisa asnjëri prej tyre nuk janë deklaruar rreth kësaj çështjeje, mbetet vetëm thashethem.

Megjithatë, ishte Loredana ajo e cila përmes postimeve të fundit në rrjete sociale, ka dhënë detaje për biletat e koncerteve të turneut të ri.

Në këtë turne, ajo ka koncerte të njëpasnjëshme bashkë me Mozzik, ndërsa tregoi se në cilat vende ka mbaruar shitja e biletave.

Të njëjtën gjë e bëri edhe Mozzik, i cili postoi detajet lidhur me turneun e vitit të ardhshëm.

Kujtojmë se “Eiskalt” titullohet projekti i fundit muzikor nga Loredana në bashkëpunim me Mozzikun.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto