Lajme

U përdhunua, vret veten 18-vjeçarja

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Një nënë në Britani ka treguar sesi vajza e saj vrau veten, disa muaj pasi u përdhunua në Greqi, teksa ishte në pushime.

Julie Crowe, 18-vjeçare, u drogua dhe u përdhunua në një klub, në ishullin e Zakynthos.

Ngjarja kishte ndodhur teksa ajo ishte jashtë me një grup miqsh, më 18 gusht 2019.

Asaj iu dha një pilulë, e më pas u përdhunua. Kjo e çoi të renë në vendimin drastik.

Familja e saj ka treguar se ajo i ka kaluar muajt e fundit të jetës në vuajtje të madhe.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Vuçiq s’arrin ta fus ushtrinë në Kosovë, për 30 sekonda bombardohet Beogradi

Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat