Show Bizz

U paraqit me çantë 3000 euro, por shikoni luksin e radhës të Arta Elezaj

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Aktorja dhe modelja Arta Elezaj ka vazhduar të tregojë jetën e saj përpos luks edhe sonte.

Derisa gjatë verës e shohim gjatë gjithë kohës në brigjet e bregdetëve me të njohura në botë, kësaj here Arta Elezaj ka vendosur të ndërrojë pak ambient duke shkuar në viset ku ka borë.

E edhe sot bukuroshja kosovare ka pasur të veshur veshje që kalojnë mijëra euro.

Ajo është e veshur si një skiatore e veshjet e saj të tëra janë të markës së njohur Calvin Klein.

Arta është parë edhe duke skijuar në këtë vend që për momentin e ka lënë sekret.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto