Show Bizz

U nda nga Roberti, por Nora dëshmon se është në top formë me fotot e fundit

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Emri i këngëtares Nora Istrefi, së fundmi është lakuar shumë në media dhe në opinionin publik.

Kjo për shkak se ish-bashkëshorti i saj Robert Berisha, para disa ditësh, njoftoi divorcin me këngëtaren e njohur.

Ndarja e tyre ka bërë bujë por duket se të dy e kanë pranuar me sportivitet këtë gjë. Nora po shijon pushimet me vajzën e tyre në bregdet dhe duket në top formë.


-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto