Sport

U hodh shorti për rrethin e parë të Kupës së Kosovës në konkurrencën e femrave

Sot në zyret e FFK-së, është bërë tërheqja e shortit për rrethin e parë të Kupës së Kosovës në konkurrencën e femrave, shkruan Gazetasheshi.com

Shorti i tërhequr në zyret e FFK-së, ka sjellur ndeshje tejet interesante ku spikat Llapi – A&N. Teksa me fat ka qenë Jakova, e cila ka kaluar në rrethin tjetër.

Takimet e rrethit të parë në Kupën e Kosovës, do të luhen në mesjavë

Këto janë çiftet:

Llapi – A&N

Intelektualet – Bazeli 2015

Vizioni – Mitrovica

Liria – Kosova VR

Kijeva – Malisheva

Jakova, kalon tutje.

Postime të ngjajshme
Sport

Si do të duket Liga e Kampionëve dhe ajo e Evropës nëse jetësohet Superliga Evropiane

Sport

Si do të ishin formacionet e pesë kombëtareve pa lojtarët e 12 klubeve themeluese të Superligës Evropiane?

Sport

Milioner nga shkarkimet, kjo është shuma marramendëse që ka fituar Mourinho

Sport

Super Liga Evropiane: Mesut Ozil dërgon mesazh të fortë