Show Bizz

U dobësua shumë, por a e keni parë në bikini Bleronën

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Blerona Zeqiri është moderatorja bukuroshe e Rtv 21-it, e cila pëlqehet mjaft shumë nga publiku.

Dikur shumë e komentuar për shkak të kilogramëve të tepërt, e tani muhabeti u rrotullua në anën e kundërt.

Tani Blerona komentohet për shkak se humbi peshë shumë e për një kohë shumë të shkurtë i arriti linjat sikur të ishte modele.

Pasi u dobësua e kemi parë të veshur çdo herë fustana, por a e keni parë në bikini?

Ja pas humbjes së gjitha atyre kilogramëve si duket Blerona në kostume të larjes./Kosovarja/

 

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto