.
LajmeShow Bizz

Turp në Big Brother VIP: Improvizuan “varrimin” e Einxhel duke i vendosur lule dhe bërë homazhe

Ngjarjet në shtëpinë e Big Brother VIP vazhdojnë të zgjojnë vëmendjen e publikut në media.

Së fundmi, një nga ngjarjet më të komentuara është kthyer lëndimi i prezantueses Einxhel Shkira.

Ajo u rrëzua kur tentoi të bëjë një akrobaci me një orendi në formë rrethore, gjersa rrëshqiti dhe ndrydhi krahun.

Shkira tentoi ta kalonte dhimbjen në shtëpi duke u shtrirë në shtratin e saj, por dhimbjet ishin të padurueshme dhe ajo u transportua në spital nën përcjelljen e kamerave.

Kështu, prezantuesja sipas mediave në Shqipëri i është nënshtruar një operimi në krahë dhe gjendja e saj duket stabile.
Megjithatë, fansat e programit ishin të shpejtë për të kritikuar veprimet e disa nga banorëve në rrjetet sociale.

Bëhet fjalë për momentin ku ata improvizuan me shaka një “varrim” të Einxhelit, duke i shkuar te shtrati dhe duke i hedhur lule sipër e bërë kinse homazhe për të – për të gjitha këto ka qenë e vetëdijshme edhe vet prezantuesja.

Ata dëgjohen edhe duke bërë shaka me lëshimin e frazave vajtuese si: “Po ishe e re…”, “Dagzi do rri pamartuar…”, “Po çfarë do bëj Dagzi pa ty moj motër…”, e të tjera.

Megjithatë, shumë nga ndjekësit e kanë kritikuar këtë improvizim duke e quajtur një shaka që nuk duhet bërë në të tilla raste.

Vetëm pak orë pas kësaj, Einxhel u detyrua që të dërgohej për trajtim spitalor.

Related posts
Lajme

Vehbi Kajtazi: Gucati e Haradinaj e kanë merituar dënimin

Lajme

Ky është 18-vjeçari që vodhi ‘Mercedes G Class’ në Istog, pronari e ndoqi derisa e kapi

Lajme

Pse Millo Gjukanoviq nuk e vizitoi kurrë Kosovën? Ja përgjigjia e tij

Lajme

Leonora Jakupi pas dënimit të Gucatit e Haradinajt: Ju që e votuat Gjykatën Speciale ju thaftë dora