Show Bizz

Turku i dhuron unazën me diamante Gentës

Këngëtarja nga Gjilani Genta Ismajli, po qëndron mjaftë aktive në rrjetet sociale.

Duke treguar me krenari jetën luksoze që po e posedon me të dashurin e saj, Huseyin Usta, ajo mahnit me paraqitjet e veshjet e saj të shtrenjta, shkruan “Kosovarja”.

Turku po e bën të ditur se është i dashuruar marrëzisht në Gentën, ku nuk i ndal as befasitë e shumta për të.

Kësaj radhe duket se e ka befasuar me një unazë me diamante, të cilën Genta nuk hezitoj ta reklamoj për fansat e saj.

Me të vërtetë Genta është me fat për të dashurin që ka./Kosovarja/

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Moderatorja shqiptare infektohet me COVID-19: Për dreq, më gjeti edhe mua

Show Bizz

Olta Gixhari pozon gjysmë e zhveshur dhe pa grim

Show Bizz

Kështu shkruan shqip “Çënari” i Almedës

Show BizzSport

Eros Grezda i publikon pamjet të shëmtuara modeles Oriola Marashi