Show Bizz

Tuna tallet keq me femrat më seksi të planetit: Ka disa fjalë për motrat Karadashian

Tuna është “tallur” me vajzat të cilat kanë operacione plastike.

Këngëtarja Tuna ka ditë që është tejet aktive në rrjete sociale, shkruan lajmi.net. Duket se edhe koha e mjaftueshme po e bën të veten.

Pothuajse të gjitha postimet që po i bën po lidhen me situatën aktuale.
Këtë herë ajo është “tallur” me vajzat që kanë operacione plasitke dhe ka ‘supozuar’ se si do të mund të duken ato pas daljes nga karantina.

Ndryshe, bazuar në postimet që bën edhe Tuna po qëndron në shtëpi në këtë kohë të përhapjes së virusit Covid-19.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Tayna bën ndryshim në ‘look’-un e saj

Show Bizz

Arbenitës i mungon Fero, publikon foto me të që nuk i kemi parë kurr

Show Bizz

Enca tregon publikisht se si duhet të jetë i dashuri i saj

Show Bizz

Shpetim Desku ia bën realitet ëndrrën, Burhani i “semaforave“ punësohet