Show Bizz

Tuna sjell pamje magjepsëse nga ishulli ku po pushon

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Tuna po pushon në një vend përrallor.

Për dallim prej shumë të famshmëve tanë që kanë zgjedhur Turqinë për pushime, Tuna udhëtoi në një tjetër destinacion, shkruan lajmi.net.

Ajo ka zgjedhur ishullin Mauritius, në të cilin tash e sa ditë po relaksohet larg aktiviteteve të përditshme.

Së fundi, ajo ka postuar një video, në të cilën shfaqi pamje magjike nga vendi në të cilin po pushon.

Kujtojmë se “Nuk ma do zemra” titullohet projekti i fundit muzikor nga Tuna, që u prit shumë mirë në publik.

View this post on Instagram

🇲🇺

A post shared by TUNA (@tunasejdi) on

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto