Show Bizz

Tuna publikon sërish foto në bikini: Kam nevojë për vitaminën e detit

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Tuna ka publikuar sërish foto në bikini.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Tuna, nuk po i lë ndjekësit e saj që ta harrojnë, shkruan lajmi.net.

Ajo pushimet e kësaj vere i ka kaluar në vende të ndryshme, e destinacioni tjetër i saj ka qenë Afrika.

Edhe nga atje këngëtarja e ka publikuar një foto në bikini pranë të cilës ka treguar se ka nevojë për vitaminën e detit.

“Kam nevojë për vitaminën e detit”, ka shkruar ajo pranë postimit të fotografisë.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto