Show Bizz

Tuna nuk po i ndal aktivitetet fizike, kësaj here bashkë me deputeten e njohur kosovare

Këngëtarja Altuna Sejdi, e njohur më shumë si Tuna e ka shfrytëzuar pandeminë më shumë për ushtrime fizike.

Ajo disa herë ka postuar foto gjatë vrapimeve të saj në natyrë dhe kështu ka bërë edhe sot ku këngëtarja është parë në një park duke vrapuar.

Tuna është parë duke vrapuar afër fshatit Butovc në Prishtinë kurse ajo vërehet se ka arritur ti ruajë format gjatë pandemisë së koronavirusit.

Ky është postimi i parë i Tunës pas dy jave, pasi që dy javë më parë ajo ishte parë duke festuar ditëlindjen e djalit të saj Tianit bashkë me burrin e saj Patrisin.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Loredana pozon sërish krah Zunës, jep një mesazh të koduar

Show Bizz

Këngëtarja shqiptare: Dua një nga këto ndejat, pas gjithë kësaj

Show Bizz

Arbenita Ismajli provokon me bikini: Trupi i saj duket super tërheqës

Show Bizz

Majk publikon këngën e re ‘Serenatë’