Show Bizz

Tuna kthehet në kohën e “zogut”, publikon një fotografi me të brendshme

Tuna Sejdi është treguar mjaft aktive në rrjete sociale këtë periudhë pandemie.

Këngëtarja është kthyer pas në kohë përmes një postimi të bërë në Instagram.

Tuna ka publikuar një fotografi të vitit 2015, ku shfaqet e veshur me të brendshme ngjyrë të zezë, shkruan GazetaBlic.

Në muzikë, këngëtarja nuk është dhe shumë aktive me projekteve të reja muzikore.

“Chonga” mban titullin kënga e saj e fundit, e lansuar një vit më parë dhe deri tani numëron afër katër milion klikime.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Bebe Rexha flet për situatën që kaloi me prindërit e infektuar me coronavirus

Show Bizz

Rita Ora nuk i ndalon pozat në bikini, tërheq sërish vëmendjen e ndjekësve

Show Bizz

Zaimina poston foto të nxehta nga shtëpia

Show Bizz

Ariana vishet sportive, xhinëset e saj marrin vëmendjen