Sport

Tri gjërat që ju duhen për të lënë një takim me teniseren e famshme Genie Bouchard

Genie Bouchard ka ngacmuar adhuruesit e tenisit duke zbuluar ‘kriteret shumë të rëndësishme’ që ajo kërkon në një takim të mundshëm.

Bouchard 26-vjeçare po bashkëpunonte me aplikacionin për takime Bumble dhe u regjistrua në platformë si pjesë e partneritetit, transmeton Reporteri.net

Bouchard në storiet e Instagramit ndau katër kuti të ndryshme , secila prej të cilave ka tre cilësi të ndryshme të personave me të cilët do të donte të takohej.

Teniserja kanadeze zgjodhi kutinë me numër tre, e cila përbëhej nga një burrë që kishte një pishinë në oborrin e shtëpisë, që i pëlqen të planifikojë takime surprizë dhe nuk beson në shikimin e TV.

Bouchard e cila përfundoi nënkampione në ëimbledon në 2014, doli në krye të lajmeve në muajin prill pasi ajo ra dakord për një takim me komedianin Bob Menery.

Bukuroshja e tenisit e mbajti fjalën e saj ndërsa shkoi në një takim virtual me Menery, i cili u zotua të dhuronte 4 mijë dollarë për bamirësi nëse Bouchard pajtohej për t’u takuar me të.

Gjatë bisedë së tyre në ‘Zoom’, Bouchard tregoi një takim “fatkeqësie” ku ishte takuar me dikë që ishte helmuar nga ushqimi.

“Unë shkova në një takim me një djalë një herë, ne shkuam në plazh dhe ai kishte helmim nga ushqimi dhe ai vraponte në banjë çdo 20 minuta”, tha ajo.

“Ishte thjesht një katastrofë. Ne u përpoqëm të qetësoheshim në plazh dhe të argëtoheshim, por ai do të vazhdonte të zhdukej, pas shkurreve, ishte keq.

“Ne duhej të shkonim në darkë pastaj, por unë shpresoja, unë isha si,” Unë me të vërtetë nuk dua të shkoj në darkë më sepse kjo është e tmerrshme “dhe ai ishte si,” Po, po sikur ta anulonim darkën? “Isha si, ‘Kjo është shumë mirë, a mund të më lësh në shtëpi, lamtumirë”.

Në fund ankandi i një darke me Bouchard kapi vlerën prej 85 mijë euro, të cilat të gjitha shkuan për bamirësi.

Postime të ngjajshme
Sport

Trepça ’89, shembull për ekipet tjera në biznesin e transferimeve

Sport

Allegri rikthehet në Serie A, arrin marrëveshje me këtë klub

Sport

Futbollisti i Prishtinës surprizohet për ditëlindje në Antalia

Sport

Portieri kroat rrëfehet për përvojën e re te Llapi