Sport

Trepça ’89 i uron ditëlindjen themeluesit të “Torcidës”

Trepça ’89 i ka uruar ditëlindjen themeluesit të tifogrupit “Torcida” Shefqet Bregut,.

Klubi mitrovicas ka uruar themeluesin dhe liderin e kahmotëshëm të Torcidës me anë të një postimi në facebook.

“Organizove me qindra e qindra evente sportive ku akoma jehonë zëri i ytë duke brohoritur e duke përkrahur akterët e ndeshjes” – shkruhet ndër të tjera në postimin e 89-shit.

Postimi i plotë:

Postime të ngjajshme
Sport

Ish-futbollisti i Dritës triumfon në Kupën e Lituanisë, thotë se është koha për një aventurë të re

Sport

Trajneri shqiptar harron Koronavirusin, rikthehet në stërvitje me skuadrën e tij

Sport

Rrëfimi special i shqiptarit: Si u futa në suitën e Maradonës, vinte në Tiranë për 100 mijë euro

Sport

Batatina mbështet delegimin e gjyqtarëve të rinj në Superligë