Sport

Trepça ’89 befason në merkato, transferon ish-portierin e Dritës

Darko Tofiloski do jetë portieri më i ri i Trepçës ’89.

Përshkak të problemeve me ardhjen e Marley Prince që mbrojti portën gjatë stinorit vjeshtor, mitrovicasit janë detyruar të gjejnë zgjidhje, raporton Gazeta Olle.

Për këtë arsye ata kanë afruar Tofiloskin.

 

Lajmi është bërë zyrtar nga faqja zyrtare e klubit.

Tofiloski ka bërë karrierë në Maqedoni, Zvicër, Sllovaki dhe Kosovë.

Ai ishte pjesë e Dritës para pak kohësh

Postime të ngjajshme
Sport

Zekirija Ramadani nuk deklarohet pas ndeshjes, kjo është arsyeja shumë interesante

Sport

Prishtina fiton krejt në fund të takimit, Leonit Abazi përsëri hero

Sport

Superliga Live: Mbyllet pjesa e parë e ndeshjes, Trepça ’89 – Prishtina

Sport

Superliga Live: Trepça ’89 – Prishtina