Show Bizz

Trejsi Sejdini: Ja si arrita këtu ku jam

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Trejsi Sejdini, një nga modelet më bukuroshe e më seksi të ekranit, ishte e ftuar në emisionin “Glamour Zone”, ku foli rreth jetës së saj luksoze që është komentuar shumë në media.

Trejsi e cila njihet për jetën e luksit, makinat e shtrenjta dhe veshjet firmë, tregoi se këtu ku është sot ka arritur me forcat dhe kurajon e saj.

Bukuroshja u shpreh se është femër ‘self-made’, që do të thotë gjithçka e ka arritur vetë.“Çdo gjë që kam arritur në jetën time e kam arritur vetë.

Normal që kam pasur mbështetjen e familjes sime për çfarëdo lloj hapi që kam ndërmarrë në jetë, si mbështetje ekonomike ashtu edhe shpirtërore.

Self-made jam sepse çdo gjë e kam arritur me kurajon time dhe egon time”, u shpreh Trejsi.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto