Sport

Tre talentë shqiptarë në listën e Zvicrës U21

Përfaqësuesja e Zvicrës U21 e ka publikuar listën për ndeshjen miqësore me Irlandën U21, shkruan Gazetasheshi.com.

Në listën e shpresave te Zvicrës, gjenden tre futbollistë shqiptarë. Amir Saipi, Kastriot Imerin dhe 17-vjeçarin shqiptar Albian Hajdari.

Saipi me parë kishte pranuar të jetë pjesë e Kosovës, por tani ai është i përfshirë tek Zvicra U21.

Lista e plotë:

Postime të ngjajshme
Sport

Mici flet nga Tirana

Sport

Shkëndija nënshkruan kontratë profesionale me mesfushorin 17-vjeçar

Sport

Zyrtare: Trepça ’89 ndahet me futbollistin e njohur

Sport

Tjetër futbollist konfirmon largimin nga Trepça ’89