Lajme

Tre hajna të maskuar dhe me armë vjedhin nëntë telefona, tre tableta dhe një kompjuter

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Nëntë telefona celular, tre tableta dhe një kompjuter janë vjedhur mëngjesin e ditës së djeshme në Prizren.

Siç njofton PK në raportin 24 orësh, rasti ka ndodhur në rrugën “Ekrem Rexha” në Prizren, ku të dyshuarit janë futur me forcë në lokal.

“Një mashkull K/Shqiptar ka raportuar se tre person-a të panjohur të maskuar me forcë kanë depërtuar në brendinë e lokalit dhe nga aty kanë vjedhur një kompjuter, 9 (nëntë) telefona celular dhe 3 (tri) tableta. Të dyshuarit janë larguar në drejtim të panjohur. Njësitë relevante kanë dal në vendin e ngjarjes ku kanë gjetur dhe sekuestruar një pistoletë që dyshohet të jetë e kryerësve të veprës. Rasti është duke u hetuar”, njofton PK.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat

Lajme

Jabllanoviq: Nëse dikush mendon se serbët mund të qeverisen me 200 vota, nuk i njeh serbet sa duhet