Show Bizz

Transformimi marramendës i Arta Elezajt, kështu dukej para disa vitesh

Arta Elezaj nuk ka shumë vite që është pjesë e ekranit mirëpo paraqitja e saj gjithmonë ka bërë që të jetë lajme në mediat rozë.

Ajo njihet si aktore dhe si modele, gjithashtu njihet për linjat seksi trupore dhe kjo është një prej arsyeve përse emrin e saj e shohim shpesh në mediat rozë, e për të qenë seksi, ajo kujdeset çdo ditë e më shumë për të.

Në fotografitë e mëposhtme mund të shihni si dukej Arta Elezaj më parë.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Dj Snake nuk heq dorë nga Marina, shihni ç’bën tani

Show Bizz

Publikohet lista zyrtare me 41 shtete pjesëmarrëse në Eurovision 2021

Show Bizz

Ja çka bëri Dafina pas dissit të Taynes

Show Bizz

KIm Kardashian nuk i lë fansat të mërziten: Poston fotografi me bikini