Sport

Trajneri kosovar: Kosovës i duhet një psikolog!

Trajneri i njohur kosovar, Bekim Shotani mendon se kombëtares së Kosovës i nevojitet një psikolog.

Shotani, i cili ka qenë trajner i shumë skuadrave kosovare mendon se kombëtares tonë i duhet një psikolog dhe këtë e ka theksuar menjëherë pas fitores ndaj Moldavisë.

“Përfaqësueses së Kosovës i nevojitet psikologu”, shkruan Shotani në rrjetin social, Facebook.

Vlen të potencohet se kombëtarja e Kosovës ka fituar 1-0 ndaj Moldavisë me golin e Lirim Kastratit.

Postime të ngjajshme
Sport

Tifozët anglezë u rikthyen mbrëmë në stadium pas më shumë se tetë muajsh

Sport

Drita superfavorite, bastoren nuk e bëjnë hesap Llapin

Sport

Ja cila është skuadra e vetme që i ka fituar 5 ndeshjet e grupeve të Champions-it këtë sezon

Sport

Rrëfimi special i shqiptarit që takoi Maradonën