Lajme

Tragjike: Vdes në aksident në Zvicër vogëlushi shqiptar

Në një aksident në Zvicër mbeti vdekur një fëmijë shqiptar, i cili bashkë me familjen jetonte në Zvicër.

Lajmin për vdekjen e Denisit e bëri të ditur, ish-kryetari i komunës së Rahovecit nē Kosovë, Idriz Vehapi.

“Engjëlli i vogël, Denisi, djali i nipit tim, sot iku nga kjo botë! Nuk i mbijetoi një aksidenti në Zvicër, ku lindi dhe po rritej me familje. Dhimbja nuk e njeh kufirin, e Denisi na la dhimbje të tillë. Pushofsh mes engjëjve, engjëll i vogël!”, ka shkruar Vehapi. /reporteri.net/

Postime të ngjajshme
Lajme

Jo vetëm në Mal të Zi, këto janë shtetet ku Kosova llogarit se ka prona

Lajme

Agim Veliu dorëzon ankesë ndaj vendimit të Lumir Abdixhikut

Lajme

Mërgimtari: Sa herë vij këtu më duket se kam ardhur në Xhungël

Lajme

Rastet e reja me koronavirus janë nga këto komuna