Lajme

Tragjike: Prizrenasi bie nga pema, vdes pas plagëve të marra

Një rast tragjik ka ndodhur dje në Prizren.

Një person atje, është rrëzuar nga pema, dhe si rrjedhojë ka pësuar lëndime të rënda trupore, shkruan lajmi.net.

Viktimës i është dhënë tretmani mjekësor, por nga lëndimet e pësuara, ka ndërruar jetë.

Me vendim të prokurorit, trupi i pa jetë është dërguar në IML, për obduksion. /Lajmi.net/

Postime të ngjajshme
Lajme

AccuWeather publikon parashikimin: Ky dimër, krejtësisht ndryshe nga ai i mëparshmi

Lajme

Vdes edhe një kosovar nga koronavirus, drejtoresha e QKMF-së jep detaje

Lajme

Problemet që mund të shkaktojë përdorimi i një maske të papastër

Lajme

Rastet e reja me COVID-19, janë nga këto qytete