Sport

Torino – Milan: Përfundon me këtë rezultat

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Ka përfunduar takimi i zhvilluar sonte në Serie A, ndërmjet Torino dhe Milan, shkruan BlicMedia.

Skuadra e Milanit ishte në epërsi pas pjesës së parë me rezultatin 0:1 me golin e shënuar nga Piatek.

Mirëpo skuadra e Torinos në pjesën e dytë përmbysi rezultatin duke shënuar dy gola për fitoren 2:1.

Të dy golat i shënoi Belotti. /BlicMedia.net

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv